INTEGRAL

Affectio Group - Marià Moreno

Marià Moreno

Soci – Gerent Integral.
E-mail: mmoreno@grupintegral.es

Affectio Group - Mayte Famadas

Mayte Famadas

Sòcia Consultora- Responsable Divisió Econòmica.
E-mail: mfamadas@grupintegral.es

Affectio Group - Montse Guimerà

Montse Guimerà

Presidenta Gestión Integral – Sòcia Consultora – Responsable Negoci immobiliari- Divisió Econòmica.
E-mail: mguimera@grupintegral.es

Affectio Group - Carlos Pulido

Carlos Pulido

Soci Consultor – Responsable Consultoria.
E-mail: cpulido@grupintegral.es

Affectio Group - Maria Gámiz

María Gámiz

Sòcia Consultora – Responsable Equip de Gestió – Divisió Econòmica.
E-mail: mgamiz@grupintegral.es

Affectio Group - Oscar López

Oscar López

Soci Consultor – Divisió Econòmica.
E-mail: olopez@grupintegral.es

Affectio Group - Antonio Ortiz

Antonio Ortiz

Soci Consultor – Divisió Econòmica.
E-mail: aortiz@grupintegral.es

Affectio Group - Marcos Rodrigo

Marcos Rodrigo

Soci Consultor- Responsable Equip Laboral – Divisió Econòmica.
E-mail: mrodrigo@grupintegral.es

Affectio Group - Asun Villarroya

Asun Villarroya

Sòcia Consultora – Responsable Administració Finances.
E-mail: avillarroya@grupintegral.es

Affectio Group - Ana Calahorra

Ana Calahorra

Sòcia Consultora – Divisió Consultoria.
E-mail: acalahorra@grupintegral.es

Affectio Group - Ana Campaner

Ana Campaner

Sòcia Consultora – Divisió Econòmica.
E-mail: acampaner@grupintegral.es

Affectio Group - Pilar Guimerá

Pilar Guimerá

Sòcia Consultora – Equip Laboral – Divisió Econòmica-.
E-mail: pguimera@grupintegral.es

Affectio Group - Joaquim Huguet

Joaquim Huguet

Soci Consultor – Responsable Informàtica.
E-mail: Jhuguet@grupintegral.es

Affectio Group - Miquel Las Heras

Miquel Las Heras

Soci Consultor – Divisió Consultoria.
E-mail: mlasheras@grupintegral.es

Affectio Group - Mercè Montblanch

Mercè Montblanch

Sòcia Consultora – Divisió Econòmica.
E-mail: mmontblanch@grupintegral.es

Affectio Group - Cristina Nicola

Cristina Nicola

Sòcia Consultora – Divisió Econòmica.
E-mail: cnicola@grupintegral.es

Affectio Group - Oscar Romero

Oscar Romero

Soci Consultor – Divisió Consultoria.
E-mail: oromero@grupintegral.es

Affectio Group - Susana Sánchez

Susana Sánchez

Sòcia Consultora – Equip de Gestió – Divisió Econòmica.
E-mail: ssanchez@grupintegral.es

Affectio Group - Manel Suárez

Manel Suárez

Soci Consultor- Equip Laboral- Divisió Econòmica.
E-mail: msuarez@grupintegral.es

Affectio Group - Inés Bachs

Inés Bachs

Sòcia – Equip de Gestió- Divisió Econòmica.
E-mail: ibachs@grupintegral.es

Affectio Group - Laura Bachs

Laura Bachs

Sòcia – Equip de Gestió- Divisió Econòmica.
E-mail: lbachs@grupintegral.es

Affectio Group - Natalia Burgueño

Natalia Burgueño

Sòcia – Equip Laboral- Divisió Econòmica.
E-mail: nburgueño@grupintegral.es

Affectio Group - Susana Cabeza

Susana Cabeza

Sòcia – Equip Laboral- Divisió Econòmica.
E-mail: scabeza@grupintegral.es

Affectio Group - Amèlia De Fabregas

Amèlia De Fabregas

Sòcia – Equip de gestió – Divisió Econòmica.
E-mail: afabregas@grupintegral.es

Affectio Group - Verónica Prados

Verónica Prados

Sòcia – Equip de Gestió – Divisió Econòmica.
E-mail: vprados@grupintegral.es

Affectio Group - Mónica Torres

Mónica Torres

Sòcia – Equip Laboral- Divisió Econòmica.
E-mail: mtorres@grupintegral.es

Affectio Group - Joan Callarisa

Joan Callarisa

Tècnic – Equip de gestió- Divisió Econòmica.
E-mail: jcallarisa@grupintegral.es

Affectio Group - Alba De Sanz

Alba De Sanz

Auxiliar – Equip de Gestió – Divisió Econòmica.
E-mail: albadesanz@grupintegral.es

Affectio Group - Guillem Latas

Guillem Latas

Tècnic – Equip Negoci immobiliari- Divisió Econòmica.
E-mail: glatas@grupintegral.es